Новітні технології обробки скла дозволяють наносити на його поверхню найрізноманітніші зображення. Фотографії, надруковані на скляній поверхні, слугують інструментом для створення унікального інтер'єру.

Де використовується технологія?

Скляні панелі з нанесеними зображеннями користуються популярністю для оформлення офісних приміщень, дизайн-студій, торгових центрів, сходових перегородок і вітрин. Все частіше фотодрук на склі використовується для елементів житлового приміщення. З її допомогою створюються унікальні підвісні стелі, частини освітлювальних приладів і міжкімнатні двері. Технологія може бути також використана для виготовлення унікальних меблевих фасадів, стільниць і дизайнерських дзеркал. Все частіше фотодрук на склі застосовується для оформлення оригінальних кухонних фартухів із загартованого жароміцного скла.

Точність нанесення фотозображення на скло або дзеркало дуже висока, що дозволяє домогтися дуже високих декоративних властивостей і якісного кінцевого результату. На основі цієї технології можна створити вітражний ефект, який здатний перетворити приміщення до невпізнання.

Технології фотодруку в нашій компанії

У каталозі нашої компанії є величезна кількість готових варіантів стилів і зображень для оформлення яскравого незабутнього скляного виробу. Якщо серед них не вдалося підібрати відповідний стиль, то наші кваліфіковані фахівці допоможуть створити саме той малюнок або колаж, який ідеально підійде для обраних цілей.

Наші переваги:

  • сучасні технології;
  • висококваліфікований персонал;
  • великий вибір готових зображень для друку;
  • висока якість одержуваного малюнка;
  • нанесені зображення не блякнуть, не пузиряться, зберігаючи яскравість на довгий час.