Фацет - це спосіб декоративної обробки дзеркала або скла, що вдає із себе скошену смугу, облямовує поверхню виробу з утворенням певного кута. Зовні фацет виглядає як декоративний скіс, розташований по краю вироби. Наявність фацета надає виробу витончений, дорогий вид. Фацетні скла використовуються для декорування інтер'єру, виготовлення вітрин і меблевих фасадів. Дзеркала з фацетом здатні змінити загальний дизайн приміщення, додаючи в нього особливу благородну нотку.

Види фацетів.

Фацет виконується шляхом зняття кромки з краю скла (дзеркала) під певним кутом. Кут зрізу становить 3-5 градусів, а ширина фацета може варіюватися від 5 до 30 мм. Основні види виготовлених фацетів:

  • матовий фацет;
  • двосторонній фацет;

Фацет, за бажанням замовника, виконується прямий або фігурний. Створення фацета відноситься до складної обробки скляних виробів і виконується в нашій компанії із застосуванням високотехнологічного обладнання. Ефекти, які досягаються за допомогою фацета. Робота з крайкою (фаскою) скла в руках умілого майстра дозволяє отримати величезну кількість декоративних ефектів. Застосування фацета - це можливість створення індивідуального інтер'єрного елемента, який обов'язково приверне до себе увагу.
Фацетне скло може бути виготовлено за ескізом клієнта або підібрано нашими фахівцями, виходячи з озвучених потреб і ефекту, який повинен бути досягнутий.

Гнучка цінова політика компанії АртСкло обов'язково порадує клієнтів, які знаходяться в пошуку професійної скляної майстерні. Широкий вибір послуг, що надаються і досвід наших майстрів допоможе вам визначитися з вибором фацета для ваших виробів.