Декоративна обробка з нанесенням малюнків на скло і дзеркала допомагає урізноманітнити інтер'єр і створити свій власний дизайн приміщення. Найчастіше, ця технологія використовується на фасадах меблів, скляних перегородках і міжкімнатних дверях. Акуратні візерунки, нанесені на дзеркало, надають оригінальний вид виробу і привертають увагу людини, що дивиться в дзеркало.

Малюнки на склі та дзеркалі.

Піскоструминний малюнок на склі прекрасно впишеться в інтер'єр різного плану. Це може бути вітальня в стилі хай-тек, передпокій, ванна кімната або навіть дитяча кімната. Декоративні візерунки широко застосовуються не тільки в житлових приміщеннях. Виконані у відповідній тематиці малюнки на склі та дзеркалах, прекрасно доповнюють інтер'єр перукарень, СПА салонів і навіть офісних приміщень. Дуже ефектно виглядають малюнки, виконані з використанням кольорового скла. При піскоструминевій обробці дзеркал, візерунок може бути завдано як з лицьового боку, так і з боку срібного напилення. Комбінування цих двох способів допомагає отримати цікавий об'ємний ефект.

Етапи нанесення візерунка на скло.

Професійний підхід до піскоструминної обробки скла або дзеркала відбувається в кілька етапів:

  • Вибір малюнка. У каталозі нашої компанії представлена величезна кількість варіантів малюнків, і асортимент постійно поповнюється. Або малюнок може бути надано клієнтом. Після підбору відповідного варіанту виконується макет на поверхні, яку потрібно буде обробляти. Макет остаточно узгоджується з клієнтом.
  • Нанесення зображення. На поверхню скла або дзеркала наклеюється трафарет з відповідним малюнком. Після цього майстри приступають безпосередньо до створення малюнка.

Існує два способи нанесення візерунка: піскоструминна обробка і матування поверхні з використанням спеціальних паст.
Піскоструй дозволяє створити більш чіткий малюнок, так як скло матується глибше, ніж при використанні пасти. Після обробки на поверхню наноситься спеціальний склад.
Художнє матування пастою підходить для створення невеликих зображень і не вимагає додаткової обробки. Також варто відзначити, що після піскоструминної обробки, скло можна забарвити в будь-який колір.Щоб декоративна обробка скла та дзеркал виглядала гармонійно і доречно, рекомендується довірити її виконання професіоналам.

Фахівці компанії АртСкло допоможуть втілити найоригінальніші задуми в створенні оригінального оформлення скла або дзеркала.