Двері, виготовлені зі скла, мають сучасний зовнішній вигляд і є досить міцними для установки в приміщення різного типу. Відповідно за конструктивними особливостями, розрізняють два типи скляних дверей: розсувні і розпашні. Компанія АртСкло займається виготовленням дверей обох типів.

Розсувні скляні двері

Розсувні двері характеризує відсутність дверної коробки. Двері такого типу відкривається, зрушуючи в бік по направляючому профілю. Оскільки розсувні двері не відчиняються вперед-назад, а рухається паралельно своїй площині, ця конструкція дозволяє економити простір. Розсувні двері зі скла, як правило, встановлюються разом з перегородками. Конструкція дверей буває різною. Полотно дверей може від'їжджати при відкритті за глуху перегородку, або встановлюються подвійні двері, полотна якої заїжджають один за одного. Конструкція розсувних дверей нескладна. Вона складається зі скляного полотна, що направляє, в ролі якої виступає труба або профіль, двох або трьох кареток, дверної ручки і замку. Розсувні двері встановлюються в приміщеннях, де актуальна економія простору, або по дизайнерському задумі клієнта. Часто такі двері встановлюють в гардеробних, душових кімнатах, на вході в магазини і бізнес-центри.

Розпашні двері зі скла

Скляні двері розпашного типу є найбільш поширеними. Найчастіше, вони знаходять застосування в якості міжкімнатних дверей, а також як вхідні двері в торгові центри і заклади громадського харчування. При установці розпашних скляних дверей без коробки виходить повністю прозора конструкція в стилі мінімалізму, що забезпечує найбільшу світлопровідність. Двері, що встановлюються в коробку, завдяки поєднанню з деревом, металом або пластиком, прекрасно вписується в домашній інтер'єр. Різновидом розпашних дверей зі скла є двері для сауни. Вони виготовляються із загартованого термостійкого скла і не бояться ні перепадів температур, ні підвищеної вологості. Компанія АртСкло займається виготовленням скляних дверних конструкцій будь-якої складності. Товщина скляного полотна становить від 6 до 10 мм. Відповідно до побажань клієнта використовуються різні варіанти декорування, такі як матування або тонування скла. За бажанням клієнта на двері піскоструминним способом наносяться малюнки або логотип компанії.